×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

هزاران آرمان از دل مردم جوانه می زند

  • 2030
  • 0
7آبان
هزاران آرمان از دل مردم جوانه می زندهزاران آرمان از دل مردم جوانه می زند
مسئول ستاد راهبری تحول اجتماعی حوزه های علمیه کل کشور در سوگ شهادت طلبه شهید آرمان علی وردی بیانیه ای صادر و طلاب سراسر کشور را به کنش اجتماعی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری قرارگاه تحول اجتماعی، مسئول ستاد راهبری تحول اجتماعی حوزه های علمیه کل کشور در سوگ شهادت طلبه شهید آرمان علی وردی بیانیه ای صادر و طلاب سراسر کشور را به کنش اجتماعی دعوت کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

 

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ "آل عمران ۱۶۹"

نهال انقلاب اسلامی ایران سال ها با خون شهدا آبیاری شده است و امروز به سان یک درخت تناور درآمده است. انقلاب اسلامی در ایام دفاع مقدس، مدافع حرم، مدافع سلامت و مدافع امنیت شهدا گرانقدری را نثار خاک پاک ایران و تفکرات ناب اسلام محمدی کرده است. اما بعضی شهدا از بعضی پیشی گرفته اند و ستاره سهیلِ آسمانِ درخشان شهادت شده اند. مثل شهید همت و باقری در دفاع مقدس، مثل محسن حججی در دفاع از حریم اهل البیت و مثل آرمان علی وردی در دفاع از امنیت. این جنس شهادت ها غم بیشتری دارند، دل را بیشتر به درد می آورند ولی همزمان یک مبارک باد در دل خود نفته دارند.

این جنس شهادت، تبریک دارد. یک مبارک در دل خود کم دارد. زیرا ملت را منسجم تر می کند، دست دشمن را مستقیم تر رو می کند، دست چدنی و بی رحم دشمنان قسم خورده را زیر دستکش مخملین ریا و نیرنگ و فریب آشکارتر می کند و قطعا انقلاب را یک گام نه بلکه صدگام سریع تر به سر منزل مقصود نزدیک تر می کند.

ما بر صراط مستقیم انقلاب هم پیمان هستیم، اما با قطرات خون مظلومانه شهید آرمان علی وردی هم دل تر شدیم. ما تا دیروز یک آرمان داشتیم، خون پاک شهید مدافع امنیت باعث شد هزاران آرمان از دل مردم ما جوانه بزند. هزاران آرمان میشویم برای رساندن پرچم بدست صاحب اصلی...

امروز این ملت همگی همچون آرمان هستند. سراسر حوزه های علمیه، همه طلاب، عمامه به سرهای عالم، شهادت مظلومانه این شهید عزیز را در راه حق نظاره کردند.

به فضل الهی این شهادت چراغ روشنی است برای طلابی که تو را الگوی خود قرار خواهند داد و در این مسیر تا پای جان پیش خواهند رفت و همه آنان که دل در گرو آرمان های انقلاب اسلامی دارند و دلبسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبر عزیزمان هستند، ان شاالله. آرمان و آرزوی  همه ی ما طلاب جوان  آرمان شدن است.

آرمان جان آن ضربه‌ها ما را یاد قتلگاه حسین بن علی (ع) انداخت وقتی که دشمن کور دل به بدنش یورش برد، یاد اقتدار علی بن ابی طالب در بدر که برای دفاع از اسلام و حقیقت بدنش آماج شمشیرها شد... و اما چشمان پر از امید و آرمان تو ادامه خواهد داشت؛ طلاب سراسر کشور برای ادامه راه آرمان علی وردی و انجام فعالیت های اجتماعی منسجم به لینک زیر مراجعه کنند:

ثبت نام کنشگران طلبه اجتماعی

ابراهیم نورمحمدی
مسئول ستاد راهبری تحول اجتماعی حوزه های علمیه کل کشور

پست قبلی
اولین همایش پای کار ایران قوی درمجتمع فره ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد