×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

ماده مخدر گل جزو پرفروش ترین مواد در فضای مجازی

  • 236
  • 0
2شهریور
ماده مخدر گل جزو پرفروش ترین مواد در فضای مجازیماده مخدر گل جزو پرفروش ترین مواد در فضای مجازی
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با اشاره به سهم فروش مواد مخدر در فضای مجازی، اظهار داشت: متأسفانه بیش‌ترین ماده‌ مخدری که از طریق فضای مجازی کشور پخش می‌شود، ماده مخدر گل است که البته دستگیری‌هایی در این زمینه انجام گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد تحول اجتماعی و به نقل ازفارس،اسکندر مومنی، دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با اشاره به توزیع مواد مخدر در فضای مجازی، گفت: ما کمیته فضای مجازی در ستاد مبارزه با مواد مخدر را داریم که چنین موضوعاتی را پیگیری می‌کند، البته  توزیع مواد مخدر در فضای مجازی فقط مربوط به ایران نیست بلکه در تعداد زیادی از کشورهای دنیا این نوع از توزیع مشاهده شده است.

 وی بیان داشت: در کشور ما کمیته فضای مجازی وظیفه مقابله با توزیع مواد مخدر در فضای مجازی را برعهده دارد، از سوی دیگر دستگاه‌های متولی مانند نیروی انتظامی، تلاش های بسیار مطلوبی  انجام داده اند.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با اشاره به سهم فروش مواد مخدر در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: دستگیری‌هایی در این زمینه انجام گرفته است اما متأسفانه بیشترین ماده ای که از طریق فضای مجازی کشور توزیع می شود، ماده مخدر گل است.

پست قبلی
لزام مهارت آموزی برای ترک دائم اعتیاد/ورو ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد