×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

 • تستتتتتتتت

  تستتتتتتتت

  20 05اسفند
 • تست

  تست

  15 05اسفند
 • گزارش تصویری تشییع پیکر شهید

  گزارش تصویری تشییع پیکر شهید

  379 07خرداد
 • دو گروه به خاطر من هلاک می شوند، محب مفرط و مبغض مفرط!

  دو گروه به خاطر من هلاک می شوند، محب مفرط و مبغض مفرط!

  283 10اردیبهشت

نظام پرستاری 10 هزار مراقب کودک و سالمند تربیت میکند.

 • 261
 • 0
17اسفند
نظام پرستاری 10 هزار مراقب کودک و سالمند تربیت میکند.نظام پرستاری 10 هزار مراقب کودک و سالمند تربیت میکند.
همکاری سه جانبه بین سازمان نظام پرستاری، سازمان فنی و حرفه‌ای و سازمان بهزیستی با هدف تربیت 10 هزار مراقب؛ با حضور وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی امضا شد

به گزارش پایگاه خبری تحول اجتماعی و خبرگزاری فارس،مراسم امضای تفاهمنامه سه جانبه بین سازمان نظام پرستاری، سازمان فنی و حرفه‌ای و سازمان بهزیستی با حضور حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری، غلامحسین حسینی نیا، رئیس سازمان فنی و حرفه ای و علی محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی برگزارگردید.

بر پایه این تفاهمنامه سه جانبه، 10 هزار مراقب برای فعالیت در زمینه های گوناگون از جمله مراقبت و خدمات رسانی به سالمندان، بیماران صعب العلاج و مزمن، معلولان و کودکان تعلیم می بینند و بدین گونه ارائه این خدمات ویژه و زیست بوم جامعه در حوزه رفاه اجتماعی و خدمت رسانی به این گروه ها تشکیل می شود.

بر اساس این تفاهمنامه مشارکت و همکاری سه جانبه؛  تامین مربیان؛ تامین مواد آموزشی و آموزش فراگیران  در سراسر کشور با سازمان نظام پرستاری و هیات مدیره های این سازمان در سراسر کشور خواهد بود.

همچنین تامین مکان؛ فضاهای آموزشی، امکانات و تکنولوژی آموزش با سازمان فنی و حر فه ای و بکارگیری و ایجاد اشتغال برای مهارت آموزان به عهده سازمان بهزیستی کشور می باشد.

 میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری در حاشیه مراسم امضای این تفاهمنامه گفت: با این اقدام ارزشمند؛ یک مجموعه آموزش بزرگ و کشوری با تامین زنجیره های مراقبت، مهارت و اشتغال توسط سه سازمان با ایجاد هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت های همدیگر در جهت تربیت مراقب برای ارائه خدمات به بیماران مزمن و صعب العلاج، ، سالمندان و کودکان در اکوسیستم غیر بیمارستانی؛ با توسعه مراقبت‌های جامعه نگر و جامعه محور ایجاد می گردد

پست قبلی
تهران نیازمند 20 مرکز مداخله در بحران
پست بعدی
مرز مهران دهها برابر سالهای قبل آماده ی ...

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد