×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

نظام پرستاری 10 هزار مراقب کودک و سالمند تربیت میکند.

  • 307
  • 0
17اسفند
نظام پرستاری 10 هزار مراقب کودک و سالمند تربیت میکند.نظام پرستاری 10 هزار مراقب کودک و سالمند تربیت میکند.
همکاری سه جانبه بین سازمان نظام پرستاری، سازمان فنی و حرفه‌ای و سازمان بهزیستی با هدف تربیت 10 هزار مراقب؛ با حضور وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی امضا شد

به گزارش پایگاه خبری تحول اجتماعی و خبرگزاری فارس،مراسم امضای تفاهمنامه سه جانبه بین سازمان نظام پرستاری، سازمان فنی و حرفه‌ای و سازمان بهزیستی با حضور حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری، غلامحسین حسینی نیا، رئیس سازمان فنی و حرفه ای و علی محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی برگزارگردید.

بر پایه این تفاهمنامه سه جانبه، 10 هزار مراقب برای فعالیت در زمینه های گوناگون از جمله مراقبت و خدمات رسانی به سالمندان، بیماران صعب العلاج و مزمن، معلولان و کودکان تعلیم می بینند و بدین گونه ارائه این خدمات ویژه و زیست بوم جامعه در حوزه رفاه اجتماعی و خدمت رسانی به این گروه ها تشکیل می شود.

بر اساس این تفاهمنامه مشارکت و همکاری سه جانبه؛  تامین مربیان؛ تامین مواد آموزشی و آموزش فراگیران  در سراسر کشور با سازمان نظام پرستاری و هیات مدیره های این سازمان در سراسر کشور خواهد بود.

همچنین تامین مکان؛ فضاهای آموزشی، امکانات و تکنولوژی آموزش با سازمان فنی و حر فه ای و بکارگیری و ایجاد اشتغال برای مهارت آموزان به عهده سازمان بهزیستی کشور می باشد.

 میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری در حاشیه مراسم امضای این تفاهمنامه گفت: با این اقدام ارزشمند؛ یک مجموعه آموزش بزرگ و کشوری با تامین زنجیره های مراقبت، مهارت و اشتغال توسط سه سازمان با ایجاد هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت های همدیگر در جهت تربیت مراقب برای ارائه خدمات به بیماران مزمن و صعب العلاج، ، سالمندان و کودکان در اکوسیستم غیر بیمارستانی؛ با توسعه مراقبت‌های جامعه نگر و جامعه محور ایجاد می گردد

پست قبلی
تهران نیازمند 20 مرکز مداخله در بحران
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد