×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

بازسازی و اصلاح سیستم شبکه آب و فاضلاب محلات بافت فرسوده( کوی ملت ) استان هرمزگان

  • 329
  • 0
29مرداد
به گزارش پایگاه خبری قرارگاه تحول اجتماعی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان اظهارداشت: اصلاح و بازسازی سیستم شبکه آب و فاضلاب محله کوی ملت (دوهزار) در دستور کار دولت مردمی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری قرارگاه تحول اجتماعی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان اعلام کرد: اصلاح و بازسازی سیستم شبکه آب و فاضلاب محله کوی ملت (دوهزار) در دستور کار دولت مردمی قرار دارد. عبدالحمید حمزه پور 22/ 05/ 1401 در جمع خبرنگاران با اشاره به درخواست های مردمی محله کوی ملت در بازدید استاندار هرمزگان اظهار داشت: بافت های فرسوده شهر بندرعباس بدلیل کمبود امکانات و تسهیلات کافی  و زیرساخت های مناسب، زندگی مردم محلات مستعد پیشرفت را  با مشکل مواجه کرده است بطوریکه نبود زیرساخت سیستم شبکه آب و فاضلاب می تواند معضلاتی نظیر ایجاد آلودگی محیطی، ، آلودگی بصری از سیمای محله، و همچنین مشکل در عبور و مرور و بروز انواع بیماری ها را به همراه داشته باشد،  از اینرو وی مطرح نمود : اجرای کامل طرح بازآفرینی شهری می تواند مسئله اجرای شبکه های آب و فاضلاب محلات بافت فرسوده بویژه محله کوی ملت را برطرف نماید. " حمزه پور"همچنین اجرای شبکه گذاری در معابری که بلحاظ فنی و اجرایی مناسب باشد را نیز بیان نمود.  

پست قبلی
مشاغل آسیب دیده از سیل احیا می شوند.
پست بعدی
مرز مهران دهها برابر سالهای قبل آماده ی ...

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد