×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

مشاغل آسیب دیده از سیل احیا می شوند.

  • 170
  • 0
22مرداد
مشاغل آسیب دیده از سیل احیا می شوند.مشاغل آسیب دیده از سیل احیا می شوند.
ترکمانه، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از مناطق و روستاهای سیل‌زده شهرستان فیروزکوه و دماوند بازدید کرد و در جریان مشکلات مردم قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری بنیاد تحول اجتماعی و به نقل از فارس، ترکمانه در جریان این بازدید از احیای کسب‌و‌کارهای آسیب‌دیده از سیل بیان داشت: علاوه بر برنامه‌های در دستور کار برای ایجاد اشتغال در فیروزکوه، ۱۰۰ طرح اجتماع‌محور جدید نیز در مناطق سیل‌زده صورت میگیرد.

وی اظهار داشت: همچنین با استقرار نیروهای جهادی، بازسازی خانه‌های آسیب‌دیده نیز به زودی شروع می‌شود.

مدیرعامل بنیاد برکت با اشاره به وجود گل‌و‌لای در باغات فیروزکوه و دماوند گفت: هماهنگی‌های لازم انجام گرفته تا با به‌کارگیری بیل‌های مکانیکی، گل‌ولای موجود از باغات کشاورزی خارج شود.

وی تاکید کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) همچون دفعات قبل قسمتی از لوازم خانگی آسیب‌دیده و از بین رفته مردم را تامین و به آن‌ها تحویل خواهد داد.

ترکمانه ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان امام همچنین نسبت به تامین تعدادی از دام‌های تلف شده در جریان سیل متعهد است و خسارت دامداران و کشاورزان را جبران خواهد کرد.

ترکمانه با تاکید بر خدمات‌رسانی تیم‌های پزشکی و امدادی ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق سیل‌زده فیروزکوه بیان داشت: این آمادگی وجود دارد تا در صورت اعلام نیاز استانداری و فرمانداری، یکی از بیمارستان‌های سیار ستاد اجرایی فرمان امام به این مناطق اعزام و مستقر شود.

مدیرعامل بنیاد برکت در انتها گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در فیروزکوه و دماوند، اقلام ضروری اولیه از جمله آب آشامیدنی و مواد غذایی به این مناطق ارسال گردیده است.

پست قبلی
بالغ بر 400 هزار نفر حاشیه نشین در تهران ...
پست بعدی
مرز مهران دهها برابر سالهای قبل آماده ی ...

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد