×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

نشست قرارگاه تحول اجتماعی در استان مرکزی

  • 1115
  • 0
26شهریور
نشست قرارگاه تحول اجتماعی در استان مرکزینشست قرارگاه تحول اجتماعی در استان مرکزی
نشست منطقه ای قرارگاه تحول اجتماعی در استان مرکزی برگزار شد

اولین نشست منطقه ای با هدف آشنایی استان های هم منطقه نسبت به فعالیتهای هم و استفاده از تجارب یکدیگر و نیز بحث و گفت و گوی دقیق تر میزهای تخصصی با آنها به  میزبانی قرارگاه تحول اجتماعی استان مرکزی و با حضور استان های ایلام، همدان، لرستان(الیگودرز)، چهار محال و بختیاری و کرمانشاه در شهر اراک برگزار شد.

در این نشست ضمن تبیین مسیر قرارگاه تحول اجتماعی توسط آقای نورمحمدی، مسئول این قرارگاه، هر یک از استان ها به چگونگی ورودشان در حوزه آسیب های اجتماعی پرداختند و برنامه های آتی خود را تشریح کردند.

در ادامه حجت الاسلام تاج آبادی الگوی کنش اجتماعی خود را توصیف کرد و به تشریح مبانی جبهه سازی و کار تشکیلاتی پرداخت. 

ضمن اینکه هر یک از میزهای تخصصی قرارگاه تحول اجتماعی نکات خود را ناظر به مباحث مطرح شده توسط استان ها بیان کردند، جناب آقای نوروزی مسئول مرکز آموزش و توانمند سازی از لزوم شناسایی دقیق صحبت کرد و داشبورد اطلاعات حاصل از این شناسایی را معرفی نمود.

پست قبلی
چه کسانی مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری ه ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد