×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

افراد نزدیک به فساد از تأمین اجتماعی دور خواهند شد

  • 724
  • 0
20شهریور
افراد نزدیک به فساد از تأمین اجتماعی دور خواهند شدافراد نزدیک به فساد از تأمین اجتماعی دور خواهند شد
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: افراد نزدیک به فساد از این مجموعه دور خواهند شد و در این زمینه برنامه‌ریزی صورت گرفته و بر اساس آن حرکت خواهیم کرد.  

میرهاشم موسوی در مراسم معارفه‌اش به عنوان سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه بحث رفاه یکی از دغدغه‌های مهم در عرصه‌های حکمرانی است اظهار کرد: از این منظر که نظام مقدس جمهوری اسلامی به موضوع عدالت توجه ویژه‌ای داده به نظر می‌رسد ضریب اهمیت عدالت برای این نظام بیشتر باشد و حکمرانی تأمین اجتماعی با این رویکرد دینی که دنبال می‌کنیم از اولویت‌های اساسی و مهم محسوب می‌شود.

موسوی با اشاره به سه مفهوم تحول، عدالت و اعتماد گفت: مفهوم تحول نسبت ما را با وضعیت موجود مشخص می‌کند. علی‌رغم تلاشش‌هایی که در دولت‌های مختلف در عرصه نظام تأمین اجتماعی صورت گرفته به نظر می‌رسد همچنان ظرفیت‌های مختلفی به‌ویژه در درون سازمان نهفته است و می‌توانیم نگاه فراتری داشته باشیم.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی افزود: تحول سه جهت دارد. یکی در چشم‌انداز و نگاه کلان به مسائل، دوم تحول در جهت‌گیری و سیاست‌ها و سوم تحول در فرایندها، کارکردها و عملیات اقدام و عمل است.

موسوی ادامه داد: با امیدواری کامل می‌توانم بگویم سازماندهی کارها بر اساس این سه اصل، شدنی است. ما می‌توانیم با این سه اصل الگوی موفق تامین اجتماعی را برای جامعه خود عرضه کنیم.

وی گفت: افراد نزدیک به فساد از این سیستم دور خواهند شد و  در این زمینه برنامه‌ریزی صورت گرفته و بر اساس آن حرکت خواهیم کرد.

پست قبلی
واردات ۱۰ میلیون دُز واکسن برای واکسیناسی ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد