×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

رفتارهای اجتماعی برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و سنجش شود

  • 85
  • 0
21آذر
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: رفتارهای اجتماعی برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و سنجش شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد تحول اجتماعی و به نقل ازمهر، مسعود حمیدی نژاد صبح امروز یکشنبه در جلسه کمیته فرهنگی پیشگیری ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان اظهار کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه سنین مختلف جامعه باید با سرفصل‌های آموزشی ویژه‌ای همراه باشد.

وی با اشاره به مبارزه گسترده ایران با سوداگران مواد مخدر افزود: بهره‌گیری از فرصت‌های رسانه‌ای برای ترویج مبارزه با مواد مخدر در این خصوص بسیار راهگشا است.

حمیدی نژاد با تاکید بر ضرورت توجه به آموزش‌های خانواده محور عنوان کرد: توجه به اردوهای تربیت و فرهنگی در بحث مبارزه با مواد مخدر، اقدامی فرهنگی و بسیار اثرگذار در این زمینه است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه رفتارهای اجتماعی باید بررسی و سنجش شود، یادآور شد: اقدامات چند وجهی در راستای مبارزه با مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی ضروری است.

پست قبلی
۵ موضوع اولویت دار در محله‌های حاشیه ...
پست بعدی
نقش مردم در حکمرانی بعد از مسئله مشروعیت ...

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد