×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

رفتارهای اجتماعی برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و سنجش شود

  • 240
  • 0
21آذر
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: رفتارهای اجتماعی برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و سنجش شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد تحول اجتماعی و به نقل ازمهر، مسعود حمیدی نژاد صبح امروز یکشنبه در جلسه کمیته فرهنگی پیشگیری ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان اظهار کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه سنین مختلف جامعه باید با سرفصل‌های آموزشی ویژه‌ای همراه باشد.

وی با اشاره به مبارزه گسترده ایران با سوداگران مواد مخدر افزود: بهره‌گیری از فرصت‌های رسانه‌ای برای ترویج مبارزه با مواد مخدر در این خصوص بسیار راهگشا است.

حمیدی نژاد با تاکید بر ضرورت توجه به آموزش‌های خانواده محور عنوان کرد: توجه به اردوهای تربیت و فرهنگی در بحث مبارزه با مواد مخدر، اقدامی فرهنگی و بسیار اثرگذار در این زمینه است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه رفتارهای اجتماعی باید بررسی و سنجش شود، یادآور شد: اقدامات چند وجهی در راستای مبارزه با مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی ضروری است.

پست قبلی
۵ موضوع اولویت دار در محله‌های حاشیه ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد