×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

1400 کیلو تریاک در کنگان بوشهر شناسایی شد.

  • 114
  • 0
21خرداد
1400 کیلو تریاک در کنگان بوشهر شناسایی شد.1400 کیلو تریاک در کنگان بوشهر شناسایی شد.
دادستان عمومی شهرستان کنگان گفت:سربازان گمنام امام زمان در یک عملیات هزارو چهارصد کیلو از انواع تریاک را توانستند شناسایی کنند.  

به گزارش پایگاه خبری بنیاد تحول اجتماعی و به نقل از ایسنا،اکبر احمدی روز پنجشنبه به رسانه ها گفت:در پی تحقیقات و انجام اقدام های  دقیق اطلاعاتی و تسلط بر یک باند بزرگ ترانزیت مواد مخدر در شهرستان کنگان با دستور دادستانی این باند زیر ضربه اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان بوشهر صورت پذیرفت.


وی بیان داشت: درطی انجام این عملیات هزار و چهارصد کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت خیلی حرفه ای در بین کندوهای عسل در وانت نیسان جاساز شده بود، شناسایی و توقیف شد و درطول انجام این عملیات چهار متهم دستگیر و یک خودروی پژو پارس دیگر نیز توقیف شد.


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان با اشاره به انتقال متهمان پس از تفهیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت به زندان، افزود: تیم یاد شده هدفشان انتقال این محموله به استان‌های مرکزی کشور را بود که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) اسیر شدند.

وی اظهار کرد:مبارزه بی وقفه و شناسایی محموله های سنگین مواد مخدر طی مدت زمانی یک سال اخیر بیانگر جدی بودن و اهتمام ویژه برای مقابله با سود جویان مواد مخدر و عواملی که باعث کم شدن امنیت در شهرستان کنگان می باشد

پست قبلی
عضو شورای شهر تهران از نبود ارزیابی اثرات ...
پست بعدی
اتفاقات جالب و زیبایی که در راهیان نور ام ...

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد