×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

1400 کیلو تریاک در کنگان بوشهر شناسایی شد.

  • 237
  • 0
21خرداد
1400 کیلو تریاک در کنگان بوشهر شناسایی شد.1400 کیلو تریاک در کنگان بوشهر شناسایی شد.
دادستان عمومی شهرستان کنگان گفت:سربازان گمنام امام زمان در یک عملیات هزارو چهارصد کیلو از انواع تریاک را توانستند شناسایی کنند.  

به گزارش پایگاه خبری بنیاد تحول اجتماعی و به نقل از ایسنا،اکبر احمدی روز پنجشنبه به رسانه ها گفت:در پی تحقیقات و انجام اقدام های  دقیق اطلاعاتی و تسلط بر یک باند بزرگ ترانزیت مواد مخدر در شهرستان کنگان با دستور دادستانی این باند زیر ضربه اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان بوشهر صورت پذیرفت.


وی بیان داشت: درطی انجام این عملیات هزار و چهارصد کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت خیلی حرفه ای در بین کندوهای عسل در وانت نیسان جاساز شده بود، شناسایی و توقیف شد و درطول انجام این عملیات چهار متهم دستگیر و یک خودروی پژو پارس دیگر نیز توقیف شد.


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان با اشاره به انتقال متهمان پس از تفهیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت به زندان، افزود: تیم یاد شده هدفشان انتقال این محموله به استان‌های مرکزی کشور را بود که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) اسیر شدند.

وی اظهار کرد:مبارزه بی وقفه و شناسایی محموله های سنگین مواد مخدر طی مدت زمانی یک سال اخیر بیانگر جدی بودن و اهتمام ویژه برای مقابله با سود جویان مواد مخدر و عواملی که باعث کم شدن امنیت در شهرستان کنگان می باشد

پست قبلی
عضو شورای شهر تهران از نبود ارزیابی اثرات ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد