×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

۲۸۹ کودک خیابانی درکهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد/اجرای طرح حمایت

  • 245
  • 0
27آذر
۲۸۹ کودک خیابانی درکهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد/اجرای طرح حمایت۲۸۹ کودک خیابانی درکهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد/اجرای طرح حمایت
مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۸۹ کودک خیابانی در استان شناسایی و زیر پوشش حمایت‌های بهزیستی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد تحول اجتماعی و به نقل ازمهر، از مجموع ۲۸۹ کودک خیابانی، ۲۷۹ پسر و ۱٠ دختر در کهگیلویه و بویراحمد از حمایت‌های بهزیستی برخوردار شدند.

وی با بیان اینکه ۲۷۸ نفر از این کودکان خیابانی تابعیت ایرانی دارند، اظهار کرد: ۱٠ نفر از این افراد را نیز غیر ایرانی هستند.

آریا با بیان اینکه خدمات روان شناختی در سال جاری به تعداد ۱۵٠ مورد انجام شده است، اظهار کرد: معاینات غربالگری با پوشش ۱٠ مورد نیز محقق شد.

آریا با اشاره به اینکه ۲۴٠ مورد بازدید و سرکشی از خانه کودکان خیابانی داشتیم، عنوان کرد: حضور تیم‌های تخصصی در پاتوق‌های این کودکان با پوشش ۷۵ مرتبه انجام شده و جلسات مشاوره فردی و خانوادگی نیز در ۱۵٠ مورد انجام گرفت.

مدیرکل بهزیستی استان از تدوین برنامه حمایتی از کودکان خیابانی خبر داد و اظهار کرد: دستگاه‌های عضو آئین نامه ساماندهی کودکان خیابانی باید همکاری بیشتری برای ارائه خدمات بهتر به کودکان و پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی داشته باشند.

پست قبلی
در حوزه پیشگیری از مواد مخدر غفلت کرده ایم
پست بعدی
مرز مهران دهها برابر سالهای قبل آماده ی ...

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد