×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

نخستین شب قدر در حرم حضرت امام علی(ع) برگزار شد

  • 155
  • 0
21فروردین
نخستین شب قدر در حرم حضرت امام علی(ع) برگزار شدنخستین شب قدر در حرم حضرت امام علی(ع) برگزار شد
مراسم نخستین شب قدر در حرم حضرت امام علی علیه‌السلام برگزار شد و زائران نوای الهی العفو سر داده و برای ظهور امام زمان(عج) دست به دعا شدند.

تحول اجتماعی:به نوشته خبرگزاری فارس، حرم امام علی علیه‌السلام در نخستین شب قدر مملو از جمعیت شد و پس از نماز مغرب و عشا هر لحظه بر تعداد زائرا‌ن افزوده می‌شد؛ تا جایی که حوالی بامداد تا اذان صبح حرم علوی پذیرای عزاداران بود.

همچنین مراسم احیای نخستین شب قدر در حرم امام علی علیه‌السلام برپا شد و زائران دست‌های نیاز را به سوی آسمان بلند کرده‌ و برای ظهور امام زمان (عج) دعا کردند.

علاوه بر این، دعای جوشن کبیر در ایوان‌نجف طنین‌انداز شد ‌‌و گروهی از زائران دعای فرج را زمزمه کردند.  پس از آن مراسم قرآن به‌سر برگزار شد و زائران در حالی که برای مظلومیت امام علی علیه‌السلام اشک می‌ریختند، نوای «الهی العفو» سر دادند و این شب را احیا داشته و به نیایش پرداختند.

 

 

پست قبلی
افطاری ساده استاندار گلستان با ایتام
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد