×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

بررسی ظرفیت های اشتغال و کار آفرینی قرارگاه مردمی تحول اجتماعی و وزارت کار

  • 318
  • 0
15مهر
بررسی ظرفیت های اشتغال و کار آفرینی قرارگاه مردمی تحول اجتماعی و وزارت کاربررسی ظرفیت های اشتغال و کار آفرینی قرارگاه مردمی تحول اجتماعی و وزارت کار
قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در جلسه ای با ستاد فرماندهی مشاغل خانگی و اداره کل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حول بررسی ظرفیت های مشترک اشتغال و کارآفرینی به گفت و گو پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری قرارگاه تحول اجتماعی و به نقل از روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایندگان قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در جلسه ای با ستاد فرماندهی مشاغل خانگی و اداره کل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حول بررسی ظرفیت های مشترک اشتغال و کارآفرینی به گفت و گو پرداختند. آقای سجاد عباسی مسئول میز تخصصی اشتغال قرارگاه تحول، آقای مجید قربانی، مسئول حقوقی قرارگاه و خانم امامدادی دبیر ستاد ساماندهی مشاغل خانگی، دکتر سرهنگی مدیر کل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه حضور داشتند.
در این جلسه که دردفتر مرکز بسیج وزارت کار برگزار گردید، مقر شد نشست های تخصصی بیشتر برای پیدا کردن راهکار های مشترک برای کمک به ایجاد اشتغال پایدار در حاشیه شهر ها که مسئولیت اصلی قرارگاه مردمی تحول اجتماعی می باشد برگزار گردد.

پست قبلی
هدف از راه اندازی مراکز افق در بقاع متبرک ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد