×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

توصیه مقام معظم رهبری بر کمک به نیازمندان/کمک به افراد نیازمند ادامه پیدا خواهد کرد

  • 257
  • 0
21تیر
توصیه مقام معظم رهبری بر کمک به نیازمندان/کمک به افراد نیازمند ادامه پیدا خواهد کردتوصیه مقام معظم رهبری بر کمک به نیازمندان/کمک به افراد نیازمند ادامه پیدا خواهد کرد
مسئول کمیته امداد امام خمینی گفت:مقام معظم رهبری توصیه ای به کمک مردمی در رزمایش های همدلی و کمک های مومنانه دارند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد تحول اجتماعی و به نقل از فارس، بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) درآیین سراسری قربانی برای سلامتی امام زمان(عج) بیان داشت: این آیین اقدام بسیار با ارزشی بود که صورت پذیرفت  و چقدر زیبا است که چنین آیینی در خانه امام عصر (عج) صورت گرفت.

وی گفت: این هدیه امسال به نیازمندان داده می شود و از دو جهت پیام دارد نخست آنکه روز عید قربان است و این یک هدیه است و دوم آنکه مزین به نام زمان است که این بسیار گرانقدر و با ارزش است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به پیشنهادی درباره جمع آوری نذر برای امام عصر (عج) اظهار داشت: پیشنهادی داده اند که پایان هر ماه اعلام برای کمک های مردمی با نام امام زمان قربانی برای نیازمندان جمع آوری شود. آن قدر رسیدگی به نیازمندان توصیه شده است که می بینید رهبر انقلاب توصیه ای به کمک مردمی در رزمایش‌های همدلی و کمک‌های مومنانه دارند.

بختیاری با اشاره به خاطره ای از دیدار با آیت الله صافی گلپایگانی بیان داشت: در دیداری با آیت الله صافی گلپایگانی گزارشی به ایشان ارائه کردیم. ایشان فرمودند در گوشه دفتر یادداشت کنید که آن جایی که گره ای از کار نیازمندی باز کردی و کمکی به آن‌ها کردی و چهره آنها بشاش و شاد شد آن جا من را دعا کنید. ایشان با آن عظمت علمی این تاکید را داشتند و امروز همان روز است و خوشا به حال شما‌ و این کار ارزشمند است

پست قبلی
سخنگوی دولت:برای مقابله با مواد مخدر همه ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد