×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

کشف تریاک در معده ۲ زن مسافر

  • 295
  • 0
15اسفند
کشف تریاک در معده ۲ زن مسافرکشف تریاک در معده ۲ زن مسافر
دو مسافر خانم که در مجموع بیش از یک کیلو تریاک را در معده هایشان انبار کرده بودند با هوشیاری پلیس در ایستگاه راه آهن تهران دستگیر شدند.

بنیاد تحول اجتماعی،  سردار حشمت الله ملکی فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری فراجا با اشاره به هوشیاری پلیس در مبارزه جدی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر به ‌ویژه از طریق خطوط ریلی کشور گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر پلیس راه آهن تهران حین کنترل و بازرسی مسافران قطار زاهدان – تهران در سالن مسافری ایستگاه راه آهن تهران به دو مسافر زن در خصوص حمل مواد مخدر به شیوه بلع انباری مشکوک  شدند.

 با استفاده از تکنیک چهره زنی و بهره گیری از دستگاه‌های نوین کمک بازرسی، وجود مواد مخدر در بدن این متهمان محرز شد و پس از مراحل تخلیه مواد، مقدار یک کیلو و ۱۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد. سردار ملکی در خاتمه با اشاره به تحویل متهمان و مواد مخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر و کالا و رصد مجرمان و قاچاقچیانی که قصد هر نوع قاچاق از طریق خطوط ریلی را دارند به صورت ویژه در دستور کار پلیس راه آهن کشور قرار دارد.

 
پست قبلی
یادواره شهید حمیدرضا اسداللهی و ۷۳ شهید د ...
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد