×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

نشست فصلی مؤسسه شمیم با رابطین مردمی شبکه مردمی یاریگران اعتیاد

  • 590
  • 0
6اسفند
نشست فصلی مؤسسه شمیم با رابطین مردمی شبکه مردمی یاریگران اعتیادنشست فصلی مؤسسه شمیم با رابطین مردمی شبکه مردمی یاریگران اعتیاد
 نشست فصلی مؤسسه شمیم با رابطین مردمی شبکه مردمی یاریگران اعتیاد با هدف توسعه راهکارهای نوین و مناسب با جامعه کنونی کشور به مدت دو روز در تهران برگزار شد.

بنیاد تحول اجتماعی؛ نشست فصلی مؤسسه شمیم با رابطین مردمی شبکه مردمی یاریگران اعتیاد به منظور آگاهی بخشی و ایجاد گفتمان درست در زمینه اعتیاد در تهران به مدت دو روز برگزار شد.

در این نشست علاوه بر بررسی راهکارهای موثر و تجربیات صورت گرفته در زمینه پیشگیری و درمان اعتیاد، آموزش‌های مبتنی بر علوم جدید و مناسب با جامعه کنونی توسط اساتید بیان شد. در بخشی از  این نشست، رابطین مردمی شبکه مردمی یاریگران اعتیاد به بیان تجربیات و دغدغه‌ها و خلأهای موجود در قوانین و ساختارهای اداری که مانع پیشبرد  کار در میدان می‌شود، پرداختند.

هدف از برگزاری این پیاده سازی و اجرایی کردن مطالب و تجربه‌های موفق آموزش داده شده در حوزه اعتیاد را در مناطق آسیب پذیر عنوان شد. موسسه شمیم، یکی از مجموعه‌های فعالی است که در سال‌های اخیر در زمینه اعتیاد در مناطق آسیب پذیر سراسر کشور فعالیت می‌کند.

 

بر اساس پیماش‌های صورت گرفته بعد از بیکاری و گرانی، اعتیاد سوم مشکل بزرگ کشور است که با وجود برنامه‌های مختلف در زمینه پیشگیری و درمان، شاهد رشد این ناهنجاری در کشور هستیم.
 

پست قبلی
محدودیت‌های ترک اعتیاد در زنان
پست بعدی
سلسله جلسات دفاع از برنامه های جامع دفتر ...

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد