×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

مطالبه جدی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری

  • 257
  • 0
28اردیبهشت
مطالبه جدی از کاندیداهای ریاست‌جمهوریمطالبه جدی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری
دبیر مجمع ملی فعالان جمعیت گفت: همزمانی روز ملی جمعیت امسال با ایام انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا می‌تواند در مانع‌زدایی از مسیر ازدواج و فرزندآوری یکی از مطالبات جدی از کاندیداهای مختلف باشد.

حجت‌الاسلام رسول ساکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به برگزاری دومین جلسه شورای راهبردی مجمع ملی فعالان جمعیت در سال 1400 اظهار کرد: این جلسات با محوریت برنامه‌های روز ملی جمعیت، 30 اردیبهشت ماه (سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیت از طرف مقام معظم رهبری) برگزار می‌شود و ایده‌ها و طرح‌هایی برای آن درنظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: یکی از مصوبات شورای راهبردی مجمع ملی فعالان جمعیت برای 30 اردیبهشت امسال این است که از یک هفته مانده به روز ملی جمعیت، هر روز یک شعار محور قرار گیرد و برنامه‌ها حول آن شعار برگزار شود، به‌نوعی ما هفته‌ ملی جمعیت را خواهیم داشت که در این هفته بهانه‌های بیشتری برای اجرای برنامه‌های بیشتر داشته باشیم.

دبیر مجمع ملی فعالان جمعیت، لزوم آگاهی‌بخشی به مردم و نخبگان در زمینه جمعیت و فرزندآوری در قالب برنامه‌های مختلف را مهمترین راهبرد این مجمع در روز ملی جمعیت امسال دانست.

عضو شورای راهبردی مجمع ملی فعالان جمعیت، همزمانی روز ملی جمعیت امسال با ایام انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا را فرصتی مغتنم برای مطالبه از کاندیداها در زمینه این موضوع کلیدی و مهم دانست و خاطرنشان کرد: اگر موانع ازدواج و فرزندآوری برداشته شود، با توجه به اینکه خانواده‌های ایرانی تمایل به ازدواج و فرزندآوری دارند، شاهد رشد ازدواج و فرزندآوری در کشور خواهیم بود؛ از این رو، مانع‌زدایی در زمینه ازدواج و فرزندآوری می‌تواند یکی از مطالبات جدی از کاندیداهای مختلف باشد

پست قبلی
افزایش نرخ آسیب‌های اجتماعی در پساکرونا
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد