×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

 • تستتتتتتتت

  تستتتتتتتت

  20 05اسفند
 • تست

  تست

  15 05اسفند
 • گزارش تصویری تشییع پیکر شهید

  گزارش تصویری تشییع پیکر شهید

  379 07خرداد
 • دو گروه به خاطر من هلاک می شوند، محب مفرط و مبغض مفرط!

  دو گروه به خاطر من هلاک می شوند، محب مفرط و مبغض مفرط!

  283 10اردیبهشت

برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل

 • 311
 • 0
10اسفند
برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیلبرنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل
 بررسی برنامه استان‌ها، برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی با حضور وزیر نیرو

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اردبیل  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری، اکبر بهنامجو ضمن قدردانی از برنامه ارائه شده و اقدامات وزارت نیرو و شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در خدمت رسانی در بخشهای مختلف در استان، تامین آب برای صنعت و خدمات استان از محل آب زیرزمینی صرفه جویی شده را خواستار شد.

وی افزود: برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل بررسی و تصویب شد در ادامه بررسی برنامه استان‌ها، برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی با حضور وزیر نیرو و استاندار اردبیل، بررسی و تصویب شد.

در این جلسه دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو و مسئول کارگروه ملی سازگاری با کم آبی، اهداف و رویکرد کارگروه را تبیین و تدوین برنامه مناسب در استان اردبیل را ارزشمند خواند.

پست قبلی
جلسه هم اندیشی
پست بعدی
مرز مهران دهها برابر سالهای قبل آماده ی ...

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد