×

در یک نگاه

همایش و رویداد ها
درباره تحول

قرارگاه مردمی تحول اجتماعی در سال 1397 با هدف تلاش در جهت تحقق پیشرفت، عدالت و مقابله هوشمند با آسیب های اجتماعی و همچنین بستر سازی جهت نقش آفرینی مردم در حاشیه شهر ایجاد شد و در سه حوزه پیشگیری از آسیب ها، مقابله با آسیب ها و توانمند سازی و بازآفرینی فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر فعالیت خود را در چهار استان آغاز کرد.

رسانه تصویریمشاهده آرشیو

نشست فصلی

  • 763
  • 0
10خرداد
نشست فصلینشست فصلی
نشست فصلی مسئولین قرارگاه تحول اجتماعی استان ها روز پنجشنبه 6خرداد 1400 در مجموعه فرهنگی شهدای سرچشمه برگزار گردید


.

در این نشست که با هدف هم اندیشی، انتقال تجربه و بررسی مشکلات استان ها در کنار ارتباط با نهاد های مرتبط برگزار گردید، استان های سیستان و بلوچستان، فارس و لرستان به ارائه مدل ها و الگو های خود پرداختند و در مورد آنها بحث و گفت و گو شد.
موضوع ارائه آقای غیبی، مسئول تحول اجتماعی فارس الگوی راهبری دراستان با محوریت شناسایی اکوسیستم بوده است. آقای نظری مسئول تحول اجتماعی الیگودرز به تشریح مدل عملیاتی محله و الگوی شناسایی خود پرداختند و آقای رستگار، مسئول تحول اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز الگوی نقش آفرینی نهادی را ارائه کردند.
مدیر کل مرکز مطالعات و رصد اجتماعی وزارت کشور، آقای رستگار نسب با حضور در این نشست اقدامات این مرکز را تشریح و به کنشگران اجتماعی توصیه کرد تجربه نگاری فعالیت خود را جدی بگیرند.
بعد از ارائه مدیران شرکت مشاوره نقشه کلیک با موضوع مساله یابی به کمک شناسایی، آقای مصدقی مدیر مرکز شهید باقری بنیاد خاتم الاوصیا(عج)، داشبورد مدیریتی نرم افزارجبهه را تشریح کرده و پاسخگوی مشکلات فنی استان ها بودند.
از دیگر برنامه های این نشست، جلسات استان ها با میزهای تخصصی در قالب گروه های مختلف استانی بوده است.

#قرارگاه_مردمی_تحول_اجتماعی
#ما_هم_محله_شماییم

پست قبلی
معتادی که کارخانه دار شد!
پست بعدی
نشست صمیمانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

نظرات شما

استفاده از مطالب تحول اجتماعی برای مقاصد اجتماعی و فرهنگی با ذکر منبع بلامانع است.
كليه حقوق اين سايت متعلق به تحول اجتماعی مي باشد